Sklepy, Strony Internetowe Kraków | Pozycjonowanie Kraków | 

Poznaj nasJesteśmy grupą praktyków marketingu internetowego z Krakowa, którzy mają prosty cel: tworzyć sklepy, strony internetowe uwielbiane przez klientów i budować mocne, rozpoznawalne marki. W imię osiągnięcia tych celów sięgamy po najcięższe działa: kilkunastoletnie doświadczenie w branży, stale rozbudowywaną i aktualizowaną wiedzę oraz kreatywność i nieszablonowość w działaniu.

Fani optymalizacji, entuzjaści najnowszych rozwiązań, poszukiwacze wartościowego ruchu.

To właśnie my!

Wiedza i doświadczenie

U steru naszej agencji stoi Łukasz Lemański, człowiek z ponad 10-letnim doświadczeniem i realnymi sukcesami na swoim koncie. Był dyrektorem najbardziej efektywnego  oddziału handlowego w jednej z wiodących polskich agencji interaktywnych Ogicom oraz  współzałożycielem dynamicznie działającej krakowskiej agencji Enil. Korzystając z głębokiej znajomości branży, zebrał zespół fachowców, którzy swoją wiedzą i umiejętnościami budują siłę marki Intle.

Wiemy, że sukces nie jest dziełem przypadku. Składa się na niego wiele pojedynczych elementów: strategia, odpowiednie narzędzia, stała analityka kampanii i wiele więcej… W Intle z pojedynczych klocków budujemy spójną całość, która generuje Twoje zyski. Takie podejście przynosi efekty każdego dnia. Przekonaj się o tym  już teraz i zobacz, jak pomogliśmy innym odnieść sukces w sieci.

14

lat doświadczenia

230

sklepów

120

stron

1500

pozycjonowanych fraz

Porozmawiaj z nami
Czat udostępnia Firmao.pl CRM