Prowadzenie social mediów - marketing, reklama w social media | INTLE

Reklama w social Media - marketing, reklama w mediach społecznościowych 11Teamsports

11teamsports Polska

Prowadzenie social media - marketing i reklama w mediach społecznościowych marki Eco&Fit

ECO&FIT

Reklama w social media - marketing w mediach społecznościowych marki Puszman

PUSZMAN

Co obejmują nasze działania z zakresu social media marketingu?

Opracowanie strategii marketingowej na podstawie briefu → na samym początku współpracy zadamy Ci kilka pytań. Będziemy dopytywać o produkty, grupę docelową, cele czy konkurencję. Dzięki temu poznamy Twoją markę i będziemy w stanie przygotować dla niej strategię działań marketingowych.

Ten dokument pozwoli nam sprawnie zaplanować wszystkie etapy naszej współpracy. Będziesz dokładnie wiedział, co zrobimy, by wspólnie osiągnąć określone w strategii cele.

Przygotowanie spójnej komunikacji wizualnej dla marki → tworząc grafiki do mediów społecznościowych (postów, reklam, relacji), zawsze bazujemy na identyfikacji wizualnej Twojej marki. Do tego możemy dostarczyć także inne materiały graficzne, np. banery na sklep.

Dzięki temu komunikacja w każdym z kanałów będzie spójna. To wpłynie pozytywnie na wizerunek marki wśród klientów oraz pozwoli zwiększyć jej rozpoznawalność.

Optymalizacje profili w mediach społecznościowych → prześledzimy, jakie elementy znajdujące się w Twoich social mediach wymagają poprawy. Zaproponujemy opisy zachęcające do odwiedzenia Twojej strony, zobaczymy, czy firma jest widoczna w social mediach po nazwach brandowych. Uzupełnimy także informacje, których brakuje.

Twoi klienci będą wtedy od razu wiedzieć, z jaką marką mają do czynienia i będą w stanie sprawnie znaleźć ją na Facebooku czy Instagramie, a także nawiązać z nią kontakt.

Przygotowanie planu postów → wspólnie ustalimy, z jakim wyprzedzeniem będziemy planować posty. Możemy przygotowywać je co tydzień, miesiąc lub kwartał. Przed publikacją wszystko wysyłamy do Twojej akceptacji.

Będziesz zatem wiedział wcześniej, co pojawi się na Twoich profilach i w jakich dniach. Zachowasz nad nimi kontrolę, jednak sam nie będziesz musiał martwić się przygotowaniem treści czy materiałów. Będziesz miał więcej czasu dla siebie!

Przygotowanie reklam → opracujemy płatne reklamy, które pozwolą zwiększyć zasięg postów, ilość obserwujących oraz sprzedaż. Skierujemy je do osób zaliczających się do Twojej grupy docelowej.

Dzięki temu komunikaty trafią wyłącznie do klientów zainteresowanych Twoimi usługami czy produktami.

Regularny kontakt → będziemy na bieżąco wymieniać się mailami, rozmawiać przez telefon czy omawiać wszystko na spotkaniach.

Pozwoli nam to kontrolować wszelkie działania, a Ty będziesz wiedział, co dokładnie robimy.

Raport z przeprowadzonych prac → co miesiąc lub kwartał przygotujemy dla Ciebie zestawienie, jakie prace zostały przeprowadzone. Pokażemy także, jakie efekty przyniosły.

Będziesz w ten sposób widział, jak Twoje social media się rozwijają i jak wygląda nasz ścieżka do osiągnięcia założonych wcześniej celów.

Omówienie raportu i planów na kolejny okres → gdy zapoznasz się z raportem, umówimy się na rozmowę. Będziesz mógł wtedy zadać nam nurtujące Cię pytania.

Wytłumaczymy także, gdy coś będzie dla Ciebie niezrozumiałe. Następnie wspólnie omówimy plan działań na kolejny okres.

Omówienie raportu i planów na kolejny okres → gdy zapoznasz się z raportem, umówimy się na rozmowę. Będziesz mógł wtedy zadać nam nurtujące Cię pytania.

Wytłumaczymy także, gdy coś będzie dla Ciebie niezrozumiałe. Następnie wspólnie omówimy plan działań na kolejny okres.

Co mówią o nas klienci

Wzorowa kompleksowa obsługa.

Współpracuję z firmą Intle od 3 lat. Wzorowa kompleksowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami. Przed nami jeszcze wiele lat wspólnych działań. Szczerze polecam 👍

Mariusz Bernat

Mam bardzo pozytywne doświadczenia odnośnie współpracy SEO z Intle. Dostaję regularne miesięczne raporty, więc widzę za co płacę, a co najważniejsze widzę również efekty pracy agencji w postaci coraz większego ruchu i transakcji z wyszukiwania organicznego. Bardzo dobry kontakt z firmą, która stara się również edukować klienta.

Ewa Korwin-Winogrodzka

Ale bajer!

Pani Marto, dziękuję całemu zespołowi INTLE! Pięknie to wygląda. Bardzo się cieszę. Pozdrawiam!

Angelex Kancelaria prawna

Sklep Shoper.

Dużo pod górę i nie najtaniej, ale firma mimo problemów starała się jak mogła by problemy rozwiązać.

Dentistry

Nasza firma korzysta z usług firmy Intle od kilku lat, w bardzo szerokim zakresie. Profesjonalna obsługa - gwarantowane efekty.

Bartosz Urbański

Profesjonalna obsługa klientów, szeroki wachlarz usług. Polecamy firmę Intle.

SOTE Jakubowicz

Możemy zdecydowanie polecić firmą "Intle" jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.

Warm House

Bardzo dobrze zredagowane teksty nie tylko pod względem stylistycznym, ale co istotne - także merytorycznym. Ciekawe i dopracowane w każdym szczególe.

Sylwia Synowiec

Polecamy!

Grafika sklepu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co potwierdza się przy telefonach od klientów, którzy dzwoniąc, lub też pisząc e-maile często wspominają, że sklep jest bardzo ładny i przejrzysty. Pomimo okresu urlopowego, to projekt został wdrożony bardzo sprawnie. Podczas robienia ustaleń nad projektem, obsługa była rzetelna, konkretna i miła. Dziękujemy Intle :)

32m2treningu

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. A co najważniejsze nad całością czuwał Pan Marcin - specjalista SEO, który od początku buduje widoczność naszego sklepu w Google.

Współpracę z Intle cenimy przede wszystkim za kompleksowe i wielopoziomowe spojrzenie. Na każdym etapie współpracy pokazują nam nowe rozwiązania, inspiracje i możliwości rozwoju. Zrealizowaliśmy już wspólnie wiele ciekawych projektów i myślę, że jeszcze niejeden przed nami.

Anna Wójtowicz

Współpracę z INTLE oceniam na bardzo udaną. Za największy atut uważam kompleksowe wsparcie i możliwość realizacji różnych projektów z jedną firmą.

Mimo, że prace przy rozwoju mojego sklepu realizowało kilku różnych specjalistów, za kontakt i przepływ informacji odpowiedzialna była jedna osoba - to duża wygoda i oszczędność mojego czasu!

Robert Kornak

W ramach współpracy INTLE zajęło się między innymi tworzeniem kontentu, komunikacją w Social Mediach, a po czasie również odświeżeniem grafiki naszej strony i pozycjonowaniem.

Współpracujemy od połowy 2019 roku, co samo w sobie stanowi najlepszą rekomendację.

Team Puszman