Social media marketing - prowadzenie, kampanie, reklama w social media - INTLE

Reklama w social Media - marketing, reklama w mediach społecznościowych 11Teamsports

11teamsports Polska

Prowadzenie social media - marketing i reklama w mediach społecznościowych marki Eco&Fit

ECO&FIT

Reklama w social media - marketing w mediach społecznościowych marki Puszman

PUSZMAN

Co obejmują nasze działania z zakresu social media marketingu?

Opracowanie strategii marketingowej na podstawie briefu → na samym początku współpracy zadamy Ci kilka pytań. Będziemy dopytywać o produkty, grupę docelową, cele czy konkurencję. Dzięki temu poznamy Twoją markę i będziemy w stanie przygotować dla niej strategię działań marketingowych.

Ten dokument pozwoli nam sprawnie zaplanować wszystkie etapy naszej współpracy. Będziesz dokładnie wiedział, co zrobimy, by wspólnie osiągnąć określone w strategii cele.

Przygotowanie spójnej komunikacji wizualnej dla marki → tworząc grafiki do mediów społecznościowych (postów, reklam, relacji), zawsze bazujemy na identyfikacji wizualnej Twojej marki. Do tego możemy dostarczyć także inne materiały graficzne, np. banery na sklep.

Dzięki temu komunikacja w każdym z kanałów będzie spójna. To wpłynie pozytywnie na wizerunek marki wśród klientów oraz pozwoli zwiększyć jej rozpoznawalność.

Optymalizacje profili w mediach społecznościowych → prześledzimy, jakie elementy znajdujące się w Twoich social mediach wymagają poprawy. Zaproponujemy opisy zachęcające do odwiedzenia Twojej strony, zobaczymy, czy firma jest widoczna w social mediach po nazwach brandowych. Uzupełnimy także informacje, których brakuje.

Twoi klienci będą wtedy od razu wiedzieć, z jaką marką mają do czynienia i będą w stanie sprawnie znaleźć ją na Facebooku czy Instagramie, a także nawiązać z nią kontakt.

Przygotowanie planu postów → wspólnie ustalimy, z jakim wyprzedzeniem będziemy planować posty. Możemy przygotowywać je co tydzień, miesiąc lub kwartał. Przed publikacją wszystko wysyłamy do Twojej akceptacji.

Będziesz zatem wiedział wcześniej, co pojawi się na Twoich profilach i w jakich dniach. Zachowasz nad nimi kontrolę, jednak sam nie będziesz musiał martwić się przygotowaniem treści czy materiałów. Będziesz miał więcej czasu dla siebie!

Przygotowanie reklam → opracujemy płatne reklamy, które pozwolą zwiększyć zasięg postów, ilość obserwujących oraz sprzedaż. Skierujemy je do osób zaliczających się do Twojej grupy docelowej.

Dzięki temu komunikaty trafią wyłącznie do klientów zainteresowanych Twoimi usługami czy produktami.

Regularny kontakt → będziemy na bieżąco wymieniać się mailami, rozmawiać przez telefon czy omawiać wszystko na spotkaniach.

Pozwoli nam to kontrolować wszelkie działania, a Ty będziesz wiedział, co dokładnie robimy.

Raport z przeprowadzonych prac → co miesiąc lub kwartał przygotujemy dla Ciebie zestawienie, jakie prace zostały przeprowadzone. Pokażemy także, jakie efekty przyniosły.

Będziesz w ten sposób widział, jak Twoje social media się rozwijają i jak wygląda nasz ścieżka do osiągnięcia założonych wcześniej celów.

Omówienie raportu i planów na kolejny okres → gdy zapoznasz się z raportem, umówimy się na rozmowę. Będziesz mógł wtedy zadać nam nurtujące Cię pytania.

Wytłumaczymy także, gdy coś będzie dla Ciebie niezrozumiałe. Następnie wspólnie omówimy plan działań na kolejny okres.

Omówienie raportu i planów na kolejny okres → gdy zapoznasz się z raportem, umówimy się na rozmowę. Będziesz mógł wtedy zadać nam nurtujące Cię pytania.

Wytłumaczymy także, gdy coś będzie dla Ciebie niezrozumiałe. Następnie wspólnie omówimy plan działań na kolejny okres.

Poznajmy się bliżej.

Nie możemy się doczekać pracy nad Twoim projektem. Napisz lub zadzwoń!

Przejdź do zakładki kontakt