Specjalistyczny blog firmowy dopasowany do celów biznesowych Twojej marki. |

Jakie korzyści niesie za sobą prowadzenie bloga firmowego?

Budowanie pozycji eksperta → publikując treści, które odpowiadają na potrzeby, pytania czy wątpliwości klientów, jesteś w stanie pokazać, że firma jest ekspertem w swojej dziedzinie.

To wpływa pozytywnie na budowanie zaufania wśród klientów, a także zwiększenie sprzedaży.

Dodatkowa forma reklamy → wpisy blogowe to wspaniały sposób na dotarcie do nowej grupy odbiorców. Osoby szukające rozwiązania swoich problemów mają szansę trafić właśnie do Ciebie.

Zwiększa się wtedy prawdopodobieństwo zainteresowania Twoimi produktami czy usługami.

Zwiększenie potencjału witryny → rozbudowany content wpływa pozytywnie na potencjał Twojej strony internetowej.

Jest to szansa na lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, a wiadomo - im wyżej jesteś, tym większa szansa na duże grono nowych klientów.

Dodatkowe materiały do wykorzystania w innych kanałach → artykuły blogowe możesz wykorzystać również na Facebooku, Instagramie czy w mailingu. Rozbudujesz wtedy swój content bez dodatkowego nakładu pracy.

Do tego sprawisz, że teksty trafią do większej ilości osób zainteresowanych.

Możliwość komunikacji z klientami → blog może stać się dodatkową ścieżką do komunikacji z odbiorcami. W artykułach będziesz odpowiadał na ich pytania czy rozwiewał wszelkie wątpliwości. Klienci zaczną natomiast dopytywać, np. w komentarzach o inne kwestie, które ich interesują.

Nawiążesz z nimi dialog, który jest podstawą komunikacji w każdej branży. Zobaczysz także, czego Twoi klienci szukają czy oczekują od właśnie Twojej marki.

Kolejne miejsce do promocji Twoich usług czy produktów→ artykuły blogowe mogą stanowić wspaniałe tło do promocji Twoich produktów oraz usług. Pokażesz w nich, że dane rozwiązanie to dokładnie to, czego klienci szukają.

Przekonasz ich, że skorzystanie z Twojej oferty ułatwi codzienne życie i pozwoli pozbyć się konkretnych problemów. Istnieje wtedy większa szansa na to, że klienci zaufają właśnie Tobie.

NASI KLIENCI

Co mówią o nas klienci

Ale bajer!

Pani Marto, dziękuję całemu zespołowi INTLE! Pięknie to wygląda. Bardzo się cieszę. Pozdrawiam!

TEAM ANGELEX
TEAM ANGELEX

Wzorowa kompleksowa obsługa.

Współpracuję z firmą Intle od 3 lat. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami. Przed nami jeszcze wiele lat wspólnych działań. Szczerze polecam

Mariusz Bernat
Eco&Fit

Jak do tej pory (a współpracuję z agencją już ponad rok) mam bardzo pozytywne doświadczenia odnośnie współpracy SEO z Intle. Dostaję regularne miesięczne raporty, więc widzę za co płacę, a co najważniejsze widzę również efekty pracy agencji w postaci coraz większego ruchu i transakcji z wyszukiwania organicznego. Bardzo dobry kontakt z firmą, która stara się również edukować klienta.

Ewa Korwin-Winogrodzka
EKconcept

Sklep Shoper.

Dużo pod górę i nie najtaniej, ale firma mimo problemów starała się jak mogła by problemy rozwiązać.

Dentistry

Nasza firma korzysta z usług firmy Intle od kilku lat, w bardzo szerokim zakresie. Profesjonalna obsługa - gwarantowane efekty.

Bartosz Urbański
Sklep Logos

Profesjonalna obsługa klientów, szeroki wachlarz usług. Polecamy firmę Intle.

SOTE Jakubowicz

Firma "Intle"stworzyła dla nas logo oraz stronę internetową, która w pełni spełnia nasze oczekiwania. Strona została wykonana w sposób profesjonalny, a wszystkie zmiany były wykonywane szybko i według naszych potrzeb. Pracownicy firmy wykazywali zaangażowanie oraz otwartość na nasze potrzeby, co zapewniło efektywną współpracę, z której jesteśmy w pełni zadowoleni. W dalszym ciągu utrzymujemy kontakt z firmą "Intle" i możemy ją zdecydowanie polecić jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.

Warm House

Bardzo dobrze zredagowane teksty nie tylko pod względem stylistycznym, ale co istotne - także merytorycznym. Ciekawe i dopracowane w każdym szczególe.

Sylwia Synowiec
miekkie.com

Polecamy!

Grafika sklepu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co potwierdza się przy telefonach od klientów, którzy dzwoniąc, lub też pisząc e-maile często wspominają, że sklep jest bardzo ładny i przejrzysty. Pomimo okresu urlopowego, to projekt został wdrożony bardzo sprawnie. Podczas robienia ustaleń nad projektem, obsługa była rzetelna, konkretna i miła. Dziękujemy Intle :)

32m2treningu

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. A co najważniejsze nad całością czuwał Pan Marcin - specjalista SEO, który od początku buduje widoczność naszego sklepu w Google.

Nasza współpraca z Intle rozpoczęła się początkiem 2018 roku i trwa do dziś. Zgłosiliśmy się do firmy, ponieważ zależało nam, żeby dotrzeć do nowych Klientów i zwiększyć sprzedaż.
Na starcie specjaliści z Intle zajęli się pozycjonowaniem sklepu i zarządzaniem reklamą ADS, a w późniejszym czasie rozszerzyliśmy działania o reklamę na FB i stworzenie nowej grafiki dla naszego sklepu.

Już na początku, po wykonaniu pierwszych audytów Intle zasugerowało poprawienie użyteczności sklepu, w celu zwiększenia konwersji. Na tamtym etapie zdecydowaliśmy się na odświeżenie grafiki na szablonie SOTE. Na sklepie pojawiły się min. infografiki z korzyściami, na karcie produktu informacje na temat kosztów i sposobów dostawy, form płatności czy też grafika prezentująca w jaki sposób pakujemy i zabezpieczamy produkty do transportu - korzystamy z niej do dziś :)

Po kilku latach i wielu rozmowach z Intle, podjęliśmy decyzję o stworzeniu indywidualnej grafiki dla sklepu. Zależało nam na tym, aby nasza marka była kojarzona z prestiżem, najwyższą jakością oraz autentycznością włoskich smaków. Ważne było również poukładanie drzewa kategorii, które w starym sklepie utrudniało odszukanie produktów.


Współpracę z Intle cenimy przede wszystkim za kompleksowe i wielopoziomowe spojrzenie. Na każdym etapie współpracy pokazują nam nowe rozwiązania, inspiracje i możliwości rozwoju. Zrealizowaliśmy już wspólnie wiele ciekawych projektów i myślę, że jeszcze niejeden przed nami.

Anna Wójtowicz
kuchnia-wloska.com.pl

Poznajmy się bliżej.

Nie możemy się doczekać pracy nad Twoim projektem. Napisz lub zadzwoń!

Przejdź do zakładki kontakt