Prowadzenie bloga firmowego | INTLE
Prowadzenie bloga firmowego - INTLE

Jakie korzyści niesie za sobą prowadzenie bloga firmowego?

Budowanie pozycji eksperta → publikując treści, które odpowiadają na potrzeby, pytania czy wątpliwości klientów, jesteś w stanie pokazać, że firma jest ekspertem w swojej dziedzinie.

To wpływa pozytywnie na budowanie zaufania wśród klientów, a także zwiększenie sprzedaży.

Dodatkowa forma reklamy → wpisy blogowe to wspaniały sposób na dotarcie do nowej grupy odbiorców. Osoby szukające rozwiązania swoich problemów mają szansę trafić właśnie do Ciebie.

Zwiększa się wtedy prawdopodobieństwo zainteresowania Twoimi produktami czy usługami.

Zwiększenie potencjału witryny → rozbudowany content wpływa pozytywnie na potencjał Twojej strony internetowej.

Jest to szansa na lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania, a wiadomo - im wyżej jesteś, tym większa szansa na duże grono nowych klientów.

Dodatkowe materiały do wykorzystania w innych kanałach → artykuły blogowe możesz wykorzystać również na Facebooku, Instagramie czy w mailingu. Rozbudujesz wtedy swój content bez dodatkowego nakładu pracy.

Do tego sprawisz, że teksty trafią do większej ilości osób zainteresowanych.

Możliwość komunikacji z klientami → blog może stać się dodatkową ścieżką do komunikacji z odbiorcami. W artykułach będziesz odpowiadał na ich pytania czy rozwiewał wszelkie wątpliwości. Klienci zaczną natomiast dopytywać, np. w komentarzach o inne kwestie, które ich interesują.

Nawiążesz z nimi dialog, który jest podstawą komunikacji w każdej branży. Zobaczysz także, czego Twoi klienci szukają czy oczekują od właśnie Twojej marki.

Kolejne miejsce do promocji Twoich usług czy produktów→ artykuły blogowe mogą stanowić wspaniałe tło do promocji Twoich produktów oraz usług. Pokażesz w nich, że dane rozwiązanie to dokładnie to, czego klienci szukają.

Przekonasz ich, że skorzystanie z Twojej oferty ułatwi codzienne życie i pozwoli pozbyć się konkretnych problemów. Istnieje wtedy większa szansa na to, że klienci zaufają właśnie Tobie.

Co mówią o nas klienci

Wzorowa kompleksowa obsługa.

Współpracuję z firmą Intle od 3 lat. Wzorowa kompleksowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami. Przed nami jeszcze wiele lat wspólnych działań. Szczerze polecam 👍

Mariusz Bernat

Mam bardzo pozytywne doświadczenia odnośnie współpracy SEO z Intle. Dostaję regularne miesięczne raporty, więc widzę za co płacę, a co najważniejsze widzę również efekty pracy agencji w postaci coraz większego ruchu i transakcji z wyszukiwania organicznego. Bardzo dobry kontakt z firmą, która stara się również edukować klienta.

Ewa Korwin-Winogrodzka

Ale bajer!

Pani Marto, dziękuję całemu zespołowi INTLE! Pięknie to wygląda. Bardzo się cieszę. Pozdrawiam!

Angelex Kancelaria prawna

Sklep Shoper.

Dużo pod górę i nie najtaniej, ale firma mimo problemów starała się jak mogła by problemy rozwiązać.

Dentistry

Nasza firma korzysta z usług firmy Intle od kilku lat, w bardzo szerokim zakresie. Profesjonalna obsługa - gwarantowane efekty.

Bartosz Urbański

Profesjonalna obsługa klientów, szeroki wachlarz usług. Polecamy firmę Intle.

SOTE Jakubowicz

Możemy zdecydowanie polecić firmą "Intle" jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.

Warm House

Bardzo dobrze zredagowane teksty nie tylko pod względem stylistycznym, ale co istotne - także merytorycznym. Ciekawe i dopracowane w każdym szczególe.

Sylwia Synowiec

Polecamy!

Grafika sklepu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co potwierdza się przy telefonach od klientów, którzy dzwoniąc, lub też pisząc e-maile często wspominają, że sklep jest bardzo ładny i przejrzysty. Pomimo okresu urlopowego, to projekt został wdrożony bardzo sprawnie. Podczas robienia ustaleń nad projektem, obsługa była rzetelna, konkretna i miła. Dziękujemy Intle :)

32m2treningu

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. A co najważniejsze nad całością czuwał Pan Marcin - specjalista SEO, który od początku buduje widoczność naszego sklepu w Google.

Współpracę z Intle cenimy przede wszystkim za kompleksowe i wielopoziomowe spojrzenie. Na każdym etapie współpracy pokazują nam nowe rozwiązania, inspiracje i możliwości rozwoju. Zrealizowaliśmy już wspólnie wiele ciekawych projektów i myślę, że jeszcze niejeden przed nami.

Anna Wójtowicz

Współpracę z INTLE oceniam na bardzo udaną. Za największy atut uważam kompleksowe wsparcie i możliwość realizacji różnych projektów z jedną firmą.

Mimo, że prace przy rozwoju mojego sklepu realizowało kilku różnych specjalistów, za kontakt i przepływ informacji odpowiedzialna była jedna osoba - to duża wygoda i oszczędność mojego czasu!

Robert Kornak

W ramach współpracy INTLE zajęło się między innymi tworzeniem kontentu, komunikacją w Social Mediach, a po czasie również odświeżeniem grafiki naszej strony i pozycjonowaniem.

Współpracujemy od połowy 2019 roku, co samo w sobie stanowi najlepszą rekomendację.

Team Puszman