Konsultacja dla marki online/sklepu internetowego.

Daj się poznać! Oddaj swoją markę w ręce specjalistów marketingu internetowego.

Skontaktuj się z nami

Czujesz, że Twoja marka mogłaby osiągać większe zyski ze sprzedaży? / Chcesz poprawić sprzedaż w sklepie internetowym, ale nie masz pomysłu jak się za to zabrać?

Masz dość bycia kilka kroków za konkurencją?

Chcesz dowiedzieć czy w pełni wykorzystujesz potencjał swojej strony www?

Szukasz praktycznych, sprawdzonych i dopasowanych do Twojej branży pomysłów na rozwinięcie sprzedaży w Internecie?

Chcesz zweryfikować działania agencji marketingowej, która zajmuje się Twoim biznesem lub wybrać nowego partnera do współpracy?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, konsultacja marketingowa to idealny kolejny krok dla Twojego biznesu!

Konsultacje marketingowe, doradztwo e-commerce w INTLE

Do kogo skierowana jest oferta konsultacji?

  • do właścicieli małych, średnich i dużych sklepów internetowych
  • kierowników i pracowników działu marketingu firm e-commerce
  • osób, które dopiero planują założenie biznesu online

Postaw na rozwój swojej marki i wybierz
konsultację w INTLE!

Specjalista marketingu INTLE zajmie się analizą Twojego biznesu, biorąc pod uwagę interesujące Cię elementy i dodając od siebie szczyptę kreatywności, która zainspiruje Cię do dalszego rozwoju marki. Dowiedz się co zyskujesz:

2-godzinną rozmowę ze specjalistą, podczas której otrzymasz pakiet konkretów i pomysłów opracowanych specjalnie dla Twojej marki

Kompleksową analizę Twojego biznesu, biorącą pod uwagę istotne dla Ciebie elementy

Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania z zakresu marketingu internetowego

Wsparcie specjalistów marketingu internetowego, którzy spojrzą na Twój biznes na wielu płaszczyznach

Jak wygląda konsultacja?

  1. Skontaktuj się z nami i wybierz dogodny dla Ciebie termin konsultacji. Potrzebujemy kilku dni, aby przygotować analizę Twojego biznesu.
  2. Przygotujemy dla Ciebie brief, który pozwoli nam zbadać Twoje potrzeby i wymagania odnośnie konsultacji, aby odpowiednio spojrzeć na wybrane kanały online Twojej marki.
  3. W wybranym terminie oczekuj kontaktu z naszej strony.
  4. Po konsultacji prześlemy Ci podsumowanie rozmowy wraz z wnioskami i pomysłami na wzmocnienie Twojego biznesu.
Konsultacje marketingu internetowego w INTLE

Twoją marką zajmą się specjaliści z wieloletnim doświadczeniem:

który spojrzy na Twój biznes kompleksowo i przekaże Ci zebrane wnioski podczas konsultacji

Chcesz rozpocząć współpracę
A może masz pytania?

Co mówią o nas klienci

W lewo
W prawo

Współpracę z INTLE oceniam na bardzo udaną. Za największy atut uważam kompleksowe wsparcie i możliwość realizacji różnych projektów z jedną firmą.
Mimo, że prace przy rozwoju mojego sklepu realizowało kilku różnych specjalistów, za kontakt i przepływ informacji odpowiedzialna była jedna osoba - to duża wygoda i oszczędność mojego czasu!

Opinia marki BESIMO o Agencji interaktywnej INTLE

Robert Kornak

Z agencją INTLE współpracujemy od lat na wielu poziomach. Nasz sklep notuje znaczące wzrosty sprzedaży, znacznie większe niż jak byliśmy związani z konkurencyjnymi agencjami SEO. Firma Pana Łukasza jawi się jako rzetelny i pomocny partner w reklamowaniu naszego asortymentu oraz usług. Cenimy sobie wkład, zaangażowanie oraz elastyczność we współpracy. Polecam

Opinia marki Happytime o Agencji interaktywnej INTLE

Łukasz Łukawski

Wzorowa kompleksowa obsługa.
Współpracuję z firmą Intle od 3 lat. Wzorowa kompleksowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami. Przed nami jeszcze wiele lat wspólnych działań. Szczerze polecam 👍

Eco&Fit - opinia o współpracy

Mariusz Bernat

Dzięki współpracy z firmą Intle, rozwijamy sprzedaż internetową w dobrym kierunku. Przyczynia się do tego dobra komunikacja i zrozumienie naszych potrzeb. Mamy możliwość realizować poszczególne cele zgodnie z przyjętymi założeniami i weryfikować ich skuteczność poprzez odzwierciedlenie w wynikach sprzedażowych. Cenimy sobie rzetelność i uczciwość naszych partnerów.

karo.waw.pl - opinia o współpracy

karo.waw.pl

Mam bardzo pozytywne doświadczenia odnośnie współpracy SEO z Intle. Dostaję regularne miesięczne raporty, więc widzę za co płacę, a co najważniejsze widzę również efekty pracy agencji w postaci coraz większego ruchu i transakcji z wyszukiwania organicznego. Bardzo dobry kontakt z firmą, która stara się również edukować klienta.

Opinia EKCONCEPT

Ewa Korwin-Winogrodzka

Ale bajer!
Pani Marto, dziękuję całemu zespołowi INTLE! Pięknie to wygląda. Bardzo się cieszę. Pozdrawiam!

Opinia o współpracy Angelex

Angelex Kancelaria prawna

Sklep Shoper.
Dużo pod górę i nie najtaniej, ale firma mimo problemów starała się jak mogła by problemy rozwiązać.

Dentistry - opinia dla INTLE

Dentistry

Nasza firma korzysta z usług firmy Intle od kilku lat, w bardzo szerokim zakresie. Profesjonalna obsługa - gwarantowane efekty.

Logos Dystrybucja - Opinia dla INTLE

Bartosz Urbański

Profesjonalna obsługa klientów, szeroki wachlarz usług. Polecamy firmę Intle.

Opinia SOTE dla INTLE

SOTE Jakubowicz

Możemy zdecydowanie polecić firmą "Intle" jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.

Agencja interaktywna INTLE - opinia Warmhouse

Warm House

Bardzo dobrze zredagowane teksty nie tylko pod względem stylistycznym, ale co istotne - także merytorycznym. Ciekawe i dopracowane w każdym szczególe.

Opinia sklepu Miękkie

Sylwia Synowiec

Polecamy!
Grafika sklepu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co potwierdza się przy telefonach od klientów, którzy dzwoniąc, lub też pisząc e-maile często wspominają, że sklep jest bardzo ładny i przejrzysty. Pomimo okresu urlopowego, to projekt został wdrożony bardzo sprawnie. Podczas robienia ustaleń nad projektem, obsługa była rzetelna, konkretna i miła. Dziękujemy Intle :)

Opinia 32m2treningu dla Agencji INTLE

32m2treningu

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. A co najważniejsze nad całością czuwał Pan Marcin - specjalista SEO, który od początku buduje widoczność naszego sklepu w Google.
Współpracę z Intle cenimy przede wszystkim za kompleksowe i wielopoziomowe spojrzenie. Na każdym etapie współpracy pokazują nam nowe rozwiązania, inspiracje i możliwości rozwoju. Zrealizowaliśmy już wspólnie wiele ciekawych projektów i myślę, że jeszcze niejeden przed nami.

Sklep Kuchnia Włoska - opinia o INTLE

Anna Wójtowicz

W ramach współpracy INTLE zajęło się między innymi tworzeniem kontentu, komunikacją w Social Mediach, a po czasie również odświeżeniem grafiki naszej strony i pozycjonowaniem.
Współpracujemy od połowy 2019 roku, co samo w sobie stanowi najlepszą rekomendację.

Opinia marki PUSZMAN

Team Puszman