Outsourcing
działu
marketingu

Chcesz, aby marketing w Twojej firmie wszedł na kolejny poziom? Marzysz o wprowadzeniu najnowszych rozwiązań marketingowych, ale brakuje Ci odpowiednio przeszkolonych pracowników? A może Twój dział marketingu radzi sobie dobrze, ale potrzebujesz wsparcia specjalistów na kilku płaszczyznach? Dobrze trafiłeś.

O składzie swojego zespołu decydujesz sam

Wybierz kliku specjalistów, którzy zajmą się działaniami marketingowymi dla Twojej marki lub zdecyduj się na pełen pakiet, tworząc w ten sposób zewnętrzny dział marketingu swojej firmy. Decyzja zawsze należy do Ciebie.

Decydując się na naszą ofertę zwiększysz efektywność działań marketingowych w swojej firmie. Wynajmij specjalistę SEO, dewelopera, grafików i marketerów, a otrzymasz dostęp do najnowszej i najskuteczniejszej wiedzy z zakresu e-commerce. Pracować będą dla Ciebie specjaliści, którzy mieli wkład w rozwój ponad 1000 polskich sklepów internetowych.

Do Twojej dyspozycji są:

Kierownik projektu

Pozostaje z Tobą w kontakcie i zarządza Twoimi projektami.

Specjalista ds. marketingu

Wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w branży e-commerce. Dzięki niemu realizowane działania odzwierciedlają najskuteczniejsze trendy w marketingu internetowym.

Copywriter

Pisze teksty, które sprzedają i pozwalają osiągać zamierzone cele. Content is the King!

Grafik

Tworzy obrazem. Każdy jego projekt jest krokiem w kierunku realizacji założeń kampanii.

Developer

Na co dzień pracuje z kodem. Dba, aby strona internetowa wykorzystywała najnowsze rozwiązania.

Specjalista SEO

Zajmuje się optymalizacją SEO, która jest podstawą marketingu internetowego. Planuje także działania, dzięki którym osiągniesz wysokie efekty w pozycjonowaniu.

Specjaliści współpracujący

Ilustratorzy, influencerzy czy blogerzy, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu wspomagają nas w realizacji celów.

Inni podywkonawcy

Starannie ich dla Ciebie wyselekcjonujemy.

Sam określasz, ile czasu specjaliści poświęcą na Twoje zadania.

Nie chcesz o tym decydować? Nie martw się, doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie.

Decydując się na outsourcing działu marketingu, zyskujesz.

Skupiasz się na istocie swojego biznesu

Zamiast zarządzać procesami marketingowymi wewnątrz struktury firmy, wykorzystujesz do tego zaufaną firmę zewnętrzną. Dzięki tamu zaoszczędzony czas przeznaczasz na inne działania, np. zdobycie klienta.

Umowa jest oparta na abonamencie miesięcznym. W ramach pakietu otrzymujesz dostęp do wiedzy i czasu specjalistów wynajętych przez Ciebie pracowników. Umowa nie obejmuje kosztów wykupienia mediów

Chcesz rozpocząć współpracę
A może masz pytania?

Co mówią o nas klienci

W lewo
W prawo

Współpracę z INTLE oceniam na bardzo udaną. Za największy atut uważam kompleksowe wsparcie i możliwość realizacji różnych projektów z jedną firmą.
Mimo, że prace przy rozwoju mojego sklepu realizowało kilku różnych specjalistów, za kontakt i przepływ informacji odpowiedzialna była jedna osoba - to duża wygoda i oszczędność mojego czasu!

Opinia marki BESIMO o Agencji interaktywnej INTLE

Robert Kornak

Z agencją INTLE współpracujemy od lat na wielu poziomach. Nasz sklep notuje znaczące wzrosty sprzedaży, znacznie większe niż jak byliśmy związani z konkurencyjnymi agencjami SEO. Firma Pana Łukasza jawi się jako rzetelny i pomocny partner w reklamowaniu naszego asortymentu oraz usług. Cenimy sobie wkład, zaangażowanie oraz elastyczność we współpracy. Polecam

Opinia marki Happytime o Agencji interaktywnej INTLE

Łukasz Łukawski

Wzorowa kompleksowa obsługa.
Współpracuję z firmą Intle od 3 lat. Wzorowa kompleksowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami. Przed nami jeszcze wiele lat wspólnych działań. Szczerze polecam 👍

Eco&Fit - opinia o współpracy

Mariusz Bernat

Dzięki współpracy z firmą Intle, rozwijamy sprzedaż internetową w dobrym kierunku. Przyczynia się do tego dobra komunikacja i zrozumienie naszych potrzeb. Mamy możliwość realizować poszczególne cele zgodnie z przyjętymi założeniami i weryfikować ich skuteczność poprzez odzwierciedlenie w wynikach sprzedażowych. Cenimy sobie rzetelność i uczciwość naszych partnerów.

karo.waw.pl - opinia o współpracy

karo.waw.pl

Mam bardzo pozytywne doświadczenia odnośnie współpracy SEO z Intle. Dostaję regularne miesięczne raporty, więc widzę za co płacę, a co najważniejsze widzę również efekty pracy agencji w postaci coraz większego ruchu i transakcji z wyszukiwania organicznego. Bardzo dobry kontakt z firmą, która stara się również edukować klienta.

Opinia EKCONCEPT

Ewa Korwin-Winogrodzka

Ale bajer!
Pani Marto, dziękuję całemu zespołowi INTLE! Pięknie to wygląda. Bardzo się cieszę. Pozdrawiam!

Opinia o współpracy Angelex

Angelex Kancelaria prawna

Sklep Shoper.
Dużo pod górę i nie najtaniej, ale firma mimo problemów starała się jak mogła by problemy rozwiązać.

Dentistry - opinia dla INTLE

Dentistry

Nasza firma korzysta z usług firmy Intle od kilku lat, w bardzo szerokim zakresie. Profesjonalna obsługa - gwarantowane efekty.

Logos Dystrybucja - Opinia dla INTLE

Bartosz Urbański

Profesjonalna obsługa klientów, szeroki wachlarz usług. Polecamy firmę Intle.

Opinia SOTE dla INTLE

SOTE Jakubowicz

Możemy zdecydowanie polecić firmą "Intle" jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.

Agencja interaktywna INTLE - opinia Warmhouse

Warm House

Bardzo dobrze zredagowane teksty nie tylko pod względem stylistycznym, ale co istotne - także merytorycznym. Ciekawe i dopracowane w każdym szczególe.

Opinia sklepu Miękkie

Sylwia Synowiec

Polecamy!
Grafika sklepu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co potwierdza się przy telefonach od klientów, którzy dzwoniąc, lub też pisząc e-maile często wspominają, że sklep jest bardzo ładny i przejrzysty. Pomimo okresu urlopowego, to projekt został wdrożony bardzo sprawnie. Podczas robienia ustaleń nad projektem, obsługa była rzetelna, konkretna i miła. Dziękujemy Intle :)

Opinia 32m2treningu dla Agencji INTLE

32m2treningu

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. A co najważniejsze nad całością czuwał Pan Marcin - specjalista SEO, który od początku buduje widoczność naszego sklepu w Google.
Współpracę z Intle cenimy przede wszystkim za kompleksowe i wielopoziomowe spojrzenie. Na każdym etapie współpracy pokazują nam nowe rozwiązania, inspiracje i możliwości rozwoju. Zrealizowaliśmy już wspólnie wiele ciekawych projektów i myślę, że jeszcze niejeden przed nami.

Sklep Kuchnia Włoska - opinia o INTLE

Anna Wójtowicz

W ramach współpracy INTLE zajęło się między innymi tworzeniem kontentu, komunikacją w Social Mediach, a po czasie również odświeżeniem grafiki naszej strony i pozycjonowaniem.
Współpracujemy od połowy 2019 roku, co samo w sobie stanowi najlepszą rekomendację.

Opinia marki PUSZMAN

Team Puszman