Skuteczne pozycjonowanie sklepu internetowego - oferta | INTLE

Dlaczego powinieneś pozycjonować swój sklep?

 • Wyprzedzisz konkurencję.
 • Zyskasz więcej wejść na swój sklep.
 • Zwiększysz świadomość marki wśród potencjalnych klientów,
 • Wzrosną Twoje zyski ze sprzedaży
Pozycjonowanie sklepu internetowego - oferta

Co zyskujesz, wybierając współpracę z nami?

 • indywidualne i elastyczne podejście
 • wysokie wyniki potwierdzone dziesięcioma latami doświadczenia i dziesiątkami zadowolonymi klientami
 • regularne raporty prezentujące efekty
 • sprawdzone i jednocześnie bezpieczne metody pozycjonowania
 • jasne warunki współpracy

Kto będzie zajmował się Twoim projektem SEO?

 • Specjalista SEO

  który zajmie się przygotowaniem i wdrożeniem strategii dopasowanej do Twojego biznesu

 • Copywriter SEO

  który przygotuje teksty z wykorzystaniem wybranych słów kluczowych

 • Manager projektu

  lub inaczej Twój opiekun, który będzie informował Cię o wynikach prowadzonych kampanii SEO oraz omawiał z Tobą wszystkie bieżące kwestie

Każdą współpracę wyceniamy indywidualnie. Dobrze wiemy, że podczas planowania budżetu na działania SEO należy wziąć pod uwagę wiele różnych czynników, np. stan witryny, branżę czy konkurencyjność. Współpracując z nami zyskujesz pewność, że już od wyceny zaangażujemy się w projekt na 100%.

Jesteś zdecydowany na współpracę?
A może masz do nas pytania?

Skontaktuj się z nami

Co mówią o nas klienci

Wzorowa kompleksowa obsługa.

Współpracuję z firmą Intle od 3 lat. Wzorowa kompleksowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami. Przed nami jeszcze wiele lat wspólnych działań. Szczerze polecam 👍

Mariusz Bernat

Mam bardzo pozytywne doświadczenia odnośnie współpracy SEO z Intle. Dostaję regularne miesięczne raporty, więc widzę za co płacę, a co najważniejsze widzę również efekty pracy agencji w postaci coraz większego ruchu i transakcji z wyszukiwania organicznego. Bardzo dobry kontakt z firmą, która stara się również edukować klienta.

Ewa Korwin-Winogrodzka

Ale bajer!

Pani Marto, dziękuję całemu zespołowi INTLE! Pięknie to wygląda. Bardzo się cieszę. Pozdrawiam!

Angelex Kancelaria prawna

Sklep Shoper.

Dużo pod górę i nie najtaniej, ale firma mimo problemów starała się jak mogła by problemy rozwiązać.

Dentistry

Nasza firma korzysta z usług firmy Intle od kilku lat, w bardzo szerokim zakresie. Profesjonalna obsługa - gwarantowane efekty.

Bartosz Urbański

Profesjonalna obsługa klientów, szeroki wachlarz usług. Polecamy firmę Intle.

SOTE Jakubowicz

Możemy zdecydowanie polecić firmą "Intle" jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.

Warm House

Bardzo dobrze zredagowane teksty nie tylko pod względem stylistycznym, ale co istotne - także merytorycznym. Ciekawe i dopracowane w każdym szczególe.

Sylwia Synowiec

Polecamy!

Grafika sklepu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co potwierdza się przy telefonach od klientów, którzy dzwoniąc, lub też pisząc e-maile często wspominają, że sklep jest bardzo ładny i przejrzysty. Pomimo okresu urlopowego, to projekt został wdrożony bardzo sprawnie. Podczas robienia ustaleń nad projektem, obsługa była rzetelna, konkretna i miła. Dziękujemy Intle :)

32m2treningu

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. A co najważniejsze nad całością czuwał Pan Marcin - specjalista SEO, który od początku buduje widoczność naszego sklepu w Google.

Współpracę z Intle cenimy przede wszystkim za kompleksowe i wielopoziomowe spojrzenie. Na każdym etapie współpracy pokazują nam nowe rozwiązania, inspiracje i możliwości rozwoju. Zrealizowaliśmy już wspólnie wiele ciekawych projektów i myślę, że jeszcze niejeden przed nami.

Anna Wójtowicz

Współpracę z INTLE oceniam na bardzo udaną. Za największy atut uważam kompleksowe wsparcie i możliwość realizacji różnych projektów z jedną firmą.

Mimo, że prace przy rozwoju mojego sklepu realizowało kilku różnych specjalistów, za kontakt i przepływ informacji odpowiedzialna była jedna osoba - to duża wygoda i oszczędność mojego czasu!

Robert Kornak

W ramach współpracy INTLE zajęło się między innymi tworzeniem kontentu, komunikacją w Social Mediach, a po czasie również odświeżeniem grafiki naszej strony i pozycjonowaniem.

Współpracujemy od połowy 2019 roku, co samo w sobie stanowi najlepszą rekomendację.

Team Puszman