Projektowanie, tworzenie sklepów internetowych pod klucz | INTLE

Uwolnij
potencjał
swojej marki.

Chcesz rozwinąć swoją markę? Zależy Ci na zadowoleniu klientów i sprawnym przeprowadzeniu ich przez proces zakupowy? Wyniki sprzedaży Cię nie satysfakcjonują? A może od lat planujesz działalność firmy w Internecie, jednak nadal nie zdecydowałeś się na pierwszy krok? Z INTLE uwolnisz potencjał swojej marki. Etap po etapie zmienimy jej oblicze, tworząc gotowy produkt.

Sklep internetowy pod klucz - INTLE

14lat doświadczenia

230sklepów

15 tys.pozycjonowanych fraz

120stron

1

Etap pierwszy

Wgłębimy się w świat Twojej marki

Strategia

Sklep pod klucz INTLE - Makiety sklepu
Sklep internetowy pod klucz - projekt logo Besimo
Sklep pod klucz Yrke - Projekt logo

Zbierzemy komplet informacji o firmie, ofercie, konkurencji i kliencie docelowym. Zadamy Ci dziesiątki pytań, a następnie bazując na odpowiedziach, dokonamy dokładnej analizy Twojej marki, produktów, konkurencji o działań reklamowych. Będziemy drążyć tematy, dopytywać, rozkładać na czynniki pierwsze. Na podstawie zebranych informacji przygotujemy strategię, która będzie jednocześnie solidnym planem rozwoju marki. Strategia to baza dla nas i jednocześnie drogowskaz dla Ciebie.

2

Etap drugi

Zbudujemy podstawy, które zatrzymają klientów na dłużej

Teksty/UX, Copywriting

Na podstawie zebranych danych przygotujemy plan funkcjonalny strony, teksty eksportujące korzyści i niestandardowy dział o firmie. Podczas tworzenia materiałów zwrócimy szczególną uwagę na podkreślenie unikalnych zalet oferty, stworzenie bodźców do podjęcia współpracy, udoskonalenie wizerunku marki i wykreowanie jej przyciągającej tożsamości. Ważne dla nas również formatowanie tekstów zgodnie z zasadami webwritingu, dzięki czemu komunikaty będą bardziej czytelne dla klientów. W tekstach zwrócimy uwagę na wzbudzenie w kliencie odpowiednich emocji. Strona będzie przekonać, że produkty marki w sposób kompleksowy spełnią wszystkie potrzeby klienta związane z produktem.

Projekt

Zaprojektujemy funkcjonalności, które przełożą się na zwiększenie sprzedaży

Indywidualne podejście

Przygotujemy nowy dział o firmie, o nas, wizja działania, dlaczego my oraz tekst polityki jakości

Korzyści

Stworzymy teksty na stronę, których zadaniem będzie wyeksponować korzyści

Koncepcja

Opracujemy pomysł na nową grafikę, która przemówi do klienta docelowego

Nawgiacja

Przygotujemy przemyślany schemat nawigacji, który doprowadzi klienta do konkretnych czynności

Plan funkcjonalny

Zaplanujemy elementy, które umożliwią jeszcze lepszą prezentację korzyści oraz wpłyną na emocje klienta
Projekt komunikacji wizualnej dla marki 11Temsports

3

Etap trzeci

Stworzymy komunikację wizualną, która będzie sprzedawać

Grafika

Na podstawie opracowanego planu funkcjonalnego, korzyści i tekstów przygotujemy nową dostosowaną do specyfiki sprzedaży w Twojej firmie, grafikę, która będzie przemawiać do klienta docelowego.

Za pomocą grafik wzmocnimy przekaz marketingowy, wzbudzimy emocje, wyeksponujemy korzyści i wzmocnimy bodźce do podjęcia współpracy.

4

Etap czwarty

Dopracujemy każdy szczegół

Wdrożenie, testy, uruchomienie

Na tym etapie wdrożymy grafikę w technologii RWD, która automatycznie i przede wszystkim płynni dostosowuje swój wygląd do rozdzielczości ekranu, na którym jest wyświetlana. Po zakończeniu otrzymasz nowoczesną, skuteczną i wyróżniającą się stronę internetową.

Inwestując w pakiet stworzenia strony internetowej, zbudujesz miejsce, z którego będziesz dumny.

Strona będzie dopasowana do oczekiwań klientów. Celem nowej witryny będzie ułatwienie zakupów – staną się one szybkie i intuicyjne – nie musisz obawiać się ,że klient zgubi się w sklepie.

Sklep pod klucz - wdrożenie, testy, uruchomienie

Co zyskujesz?

Sklep pod klucz Logos Dystrybucja

Zobacz nasze realizacje

Postaw na jakość. Daj się zauważyć. INTLE.

Co mówią o nas klienci

Wzorowa kompleksowa obsługa.

Współpracuję z firmą Intle od 3 lat. Wzorowa kompleksowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami. Przed nami jeszcze wiele lat wspólnych działań. Szczerze polecam 👍

Mariusz Bernat

Mam bardzo pozytywne doświadczenia odnośnie współpracy SEO z Intle. Dostaję regularne miesięczne raporty, więc widzę za co płacę, a co najważniejsze widzę również efekty pracy agencji w postaci coraz większego ruchu i transakcji z wyszukiwania organicznego. Bardzo dobry kontakt z firmą, która stara się również edukować klienta.

Ewa Korwin-Winogrodzka

Ale bajer!

Pani Marto, dziękuję całemu zespołowi INTLE! Pięknie to wygląda. Bardzo się cieszę. Pozdrawiam!

Angelex Kancelaria prawna

Sklep Shoper.

Dużo pod górę i nie najtaniej, ale firma mimo problemów starała się jak mogła by problemy rozwiązać.

Dentistry

Nasza firma korzysta z usług firmy Intle od kilku lat, w bardzo szerokim zakresie. Profesjonalna obsługa - gwarantowane efekty.

Bartosz Urbański

Profesjonalna obsługa klientów, szeroki wachlarz usług. Polecamy firmę Intle.

SOTE Jakubowicz

Możemy zdecydowanie polecić firmą "Intle" jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.

Warm House

Bardzo dobrze zredagowane teksty nie tylko pod względem stylistycznym, ale co istotne - także merytorycznym. Ciekawe i dopracowane w każdym szczególe.

Sylwia Synowiec

Polecamy!

Grafika sklepu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co potwierdza się przy telefonach od klientów, którzy dzwoniąc, lub też pisząc e-maile często wspominają, że sklep jest bardzo ładny i przejrzysty. Pomimo okresu urlopowego, to projekt został wdrożony bardzo sprawnie. Podczas robienia ustaleń nad projektem, obsługa była rzetelna, konkretna i miła. Dziękujemy Intle :)

32m2treningu

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. A co najważniejsze nad całością czuwał Pan Marcin - specjalista SEO, który od początku buduje widoczność naszego sklepu w Google.

Współpracę z Intle cenimy przede wszystkim za kompleksowe i wielopoziomowe spojrzenie. Na każdym etapie współpracy pokazują nam nowe rozwiązania, inspiracje i możliwości rozwoju. Zrealizowaliśmy już wspólnie wiele ciekawych projektów i myślę, że jeszcze niejeden przed nami.

Anna Wójtowicz

Współpracę z INTLE oceniam na bardzo udaną. Za największy atut uważam kompleksowe wsparcie i możliwość realizacji różnych projektów z jedną firmą.

Mimo, że prace przy rozwoju mojego sklepu realizowało kilku różnych specjalistów, za kontakt i przepływ informacji odpowiedzialna była jedna osoba - to duża wygoda i oszczędność mojego czasu!

Robert Kornak

W ramach współpracy INTLE zajęło się między innymi tworzeniem kontentu, komunikacją w Social Mediach, a po czasie również odświeżeniem grafiki naszej strony i pozycjonowaniem.

Współpracujemy od połowy 2019 roku, co samo w sobie stanowi najlepszą rekomendację.

Team Puszman