Sklep pod klucz |

Uwolnij
potencjał
swojej marki.

Chcesz rozwinąć swoją markę? Zależy Ci na zadowoleniu klientów i sprawnym przeprowadzeniu ich przez proces zakupowy? Wyniki sprzedaży Cię nie satysfakcjonują? A może od lat planujesz działalność firmy w Internecie, jednak nadal nie zdecydowałeś się na pierwszy krok? Z INTLE uwolnisz potencjał swojej marki. Etap po etapie zmienimy jej oblicze, tworząc gotowy produkt.

14lat doświadczenia

230sklepów

15 tys.pozycjonowanych fraz

120stron

1

Etap pierwszy

Wgłębimy się w świat Twojej marki

Strategia

Zbierzemy komplet informacji o firmie, ofercie, konkurencji i kliencie docelowym. Zadamy Ci dziesiątki pytań, a następnie bazując na odpowiedziach, dokonamy dokładnej analizy Twojej marki, produktów, konkurencji o działań reklamowych. Będziemy drążyć tematy, dopytywać, rozkładać na czynniki pierwsze. Na podstawie zebranych informacji przygotujemy strategię, która będzie jednocześnie solidnym planem rozwoju marki. Strategia to baza dla nas i jednocześnie drogowskaz dla Ciebie.

2

Etap drugi

Zbudujemy podstawy, które zatrzymają klientów na dłużej

Teksty/UX, Copywriting

Na podstawie zebranych danych przygotujemy plan funkcjonalny strony, teksty eksportujące korzyści i niestandardowy dział o firmie. Podczas tworzenia materiałów zwrócimy szczególną uwagę na podkreślenie unikalnych zalet oferty, stworzenie bodźców do podjęcia współpracy, udoskonalenie wizerunku marki i wykreowanie jej przyciągającej tożsamości. Ważne dla nas również formatowanie tekstów zgodnie z zasadami webwritingu, dzięki czemu komunikaty będą bardziej czytelne dla klientów. W tekstach zwrócimy uwagę na wzbudzenie w kliencie odpowiednich emocji. Strona będzie przekonać, że produkty marki w sposób kompleksowy spełnią wszystkie potrzeby klienta związane z produktem.

Projekt

Zaprojektujemy funkcjonalności, które przełożą się na zwiększenie sprzedaży

Indywidualne podejście

Przygotujemy nowy dział o firmie, o nas, wizja działania, dlaczego my oraz tekst polityki jakości

Korzyści

Stworzymy teksty na stronę, których zadaniem będzie wyeksponować korzyści

Koncepcja

Opracujemy pomysł na nową grafikę, która przemówi do klienta docelowego

Nawgiacja

Przygotujemy przemyślany schemat nawigacji, który doprowadzi klienta do konkretnych czynności

Plan funkcjonalny

Zaplanujemy elementy, które umożliwią jeszcze lepszą prezentację korzyści oraz wpłyną na emocje klienta

3

Etap trzeci

Stworzymy komunikację wizualną, która będzie sprzedawać

Grafika

Na podstawie opracowanego planu funkcjonalnego, korzyści i tekstów przygotujemy nową dostosowaną do specyfiki sprzedaży w Twojej firmie, grafikę, która będzie przemawiać do klienta docelowego.

Za pomocą grafik wzmocnimy przekaz marketingowy, wzbudzimy emocje, wyeksponujemy korzyści i wzmocnimy bodźce do podjęcia współpracy.

4

Etap czwarty

Dopracujemy każdy szczegół

Wdrożenie, testy, uruchomienie

Na tym etapie wdrożymy grafikę w technologii RWD, która automatycznie i przede wszystkim płynni dostosowuje swój wygląd do rozdzielczości ekranu, na którym jest wyświetlana. Po zakończeniu otrzymasz nowoczesną, skuteczną i wyróżniającą się stronę internetową.

Inwestując w pakiet stworzenia strony internetowej, zbudujesz miejsce, z którego będziesz dumny.

Strona będzie dopasowana do oczekiwań klientów. Celem nowej witryny będzie ułatwienie zakupów – staną się one szybkie i intuicyjne – nie musisz obawiać się ,że klient zgubi się w sklepie.

Co zyskujesz?

Zobacz nasze realizacje

Postaw na jakość. Daj się zauważyć. INTLE.

Poznajmy się bliżej.

Nie możemy się doczekać pracy nad Twoim projektem. Napisz lub zadzwoń!

Przejdź do zakładki kontakt