Projektowanie Logo Firmy | Identyfikacja Wizualna Marki Kraków | INTLE
Projektowanie logo Kraków - marka Besimo

Dlaczego dobrze przygotowane logo jest tak ważne?

  • wzmocni rozpoznawalność Twojej marki
  • pozwoli Ci wyróżnić się spośród konkurencji
  • wywoła odpowiednie emocje
  • pozwoli zbudować świadomość marki
  • zwiększy zyski ze sprzedaży
  • będzie stanowić spójny przekaz razem z innymi elementami identyfikacji wizualnej

W INTLE działamy elastycznie. Oznacza to, że w przypadku logo nie mamy sztywno określonych pakietów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie - zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty bez względu na to, czy potrzebujesz samego logo, czy interesuje Cię rozszerzony branding! Wspólnie dobierzemy optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

ponadczasowe

unikalne

kreatywne

zgodne z charakterem firmy

czytelne

wywołujące określone emocje

Nasze realizacje

 Projekt logo firmy Besimo

Projektowanie logo - Shadeco

Projektowanie logo Kraków - Sbiegacza

Identyfikacja wizualna - projekt logo firmy Yrke

Identyfikacja wizualna marki Lologi

Projektowanie logo firmy MGL Kraków

Identyfikacja wizualna - Projekt logo firmy Bajkowypokoik

Projekt logo firmy Hanpol

Spawarki, dmuchawy do liści, wkrętarki - sklep z narzędziami POWERMAT

Projekt logo Kraków - ZK Bruk

Co mówią o nas klienci

Ale bajer!

Pani Marto, dziękuję całemu zespołowi INTLE! Pięknie to wygląda. Bardzo się cieszę. Pozdrawiam!

Team Angelex

Wzorowa kompleksowa obsługa.

Współpracuję z firmą Intle od 3 lat. Wzorowa kompleksowa obsługa. Bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami. Przed nami jeszcze wiele lat wspólnych działań. Szczerze polecam 👍

Mariusz Bernat

Mam bardzo pozytywne doświadczenia odnośnie współpracy SEO z Intle. Dostaję regularne miesięczne raporty, więc widzę za co płacę, a co najważniejsze widzę również efekty pracy agencji w postaci coraz większego ruchu i transakcji z wyszukiwania organicznego. Bardzo dobry kontakt z firmą, która stara się również edukować klienta.

Ewa Korwin-Winogrodzka

Sklep Shoper.

Dużo pod górę i nie najtaniej, ale firma mimo problemów starała się jak mogła by problemy rozwiązać.

Dentistry

Nasza firma korzysta z usług firmy Intle od kilku lat, w bardzo szerokim zakresie. Profesjonalna obsługa - gwarantowane efekty.

Bartosz Urbański

Profesjonalna obsługa klientów, szeroki wachlarz usług. Polecamy firmę Intle.

SOTE Jakubowicz

Możemy zdecydowanie polecić firmą "Intle" jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w dziedzinie usług internetowych i multimedialnych.

Warm House

Bardzo dobrze zredagowane teksty nie tylko pod względem stylistycznym, ale co istotne - także merytorycznym. Ciekawe i dopracowane w każdym szczególe.

Sylwia Synowiec

Polecamy!

Grafika sklepu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, co potwierdza się przy telefonach od klientów, którzy dzwoniąc, lub też pisząc e-maile często wspominają, że sklep jest bardzo ładny i przejrzysty. Pomimo okresu urlopowego, to projekt został wdrożony bardzo sprawnie. Podczas robienia ustaleń nad projektem, obsługa była rzetelna, konkretna i miła. Dziękujemy Intle :)

32m2treningu

Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. A co najważniejsze nad całością czuwał Pan Marcin - specjalista SEO, który od początku buduje widoczność naszego sklepu w Google.

Współpracę z Intle cenimy przede wszystkim za kompleksowe i wielopoziomowe spojrzenie. Na każdym etapie współpracy pokazują nam nowe rozwiązania, inspiracje i możliwości rozwoju. Zrealizowaliśmy już wspólnie wiele ciekawych projektów i myślę, że jeszcze niejeden przed nami.

Anna Wójtowicz

Współpracę z INTLE oceniam na bardzo udaną. Za największy atut uważam kompleksowe wsparcie i możliwość realizacji różnych projektów z jedną firmą.

Mimo, że prace przy rozwoju mojego sklepu realizowało kilku różnych specjalistów, za kontakt i przepływ informacji odpowiedzialna była jedna osoba - to duża wygoda i oszczędność mojego czasu!

Robert Kornak

W ramach współpracy INTLE zajęło się między innymi tworzeniem kontentu, komunikacją w Social Mediach, a po czasie również odświeżeniem grafiki naszej strony i pozycjonowaniem.

Współpracujemy od połowy 2019 roku, co samo w sobie stanowi najlepszą rekomendację.

Team Puszman